Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » У Смілянському районі розпочалися роботи з відновлення ділянки державної автодороги Київ-Знам’янка

У Смілянському районі розпочалися роботи з відновлення ділянки державної автодороги Київ-Знам’янка

Минулого тижня у Смілянському районі на автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка розпочалися роботи з проведення середнього поточного ремонту на ділянці дороги км 205+280 – км 213+000, з міста Сміли в напрямку міста Кам'янка.

Переможець тендеру на поточний середній ремонт цієї ділянки дороги ТОВ «Ростдорстрой» наприкінці минулого тижня, відповідно до технологічного плану, приступив до виконання робіт. Роботи ведуться на ділянці дороги від виїзду з міста Сміла

Роботи почалися з фрезерування старого покриття на узбіччі та проїжджій частині дороги. Станом на 19 червня вже знято понад 9 тис. кв. м старого асфальтобетонного покриття. Після зняття шару старого асфальтобетонного покриття на  понад 7,7 км автодороги Н-01 Київ-Знам’янка розпочнуться роботи з відновлення дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу.

Роботи з відновлення ділянки автодороги Н-01 Київ-Знам’янка у Смілянському районі мають завершитися до початку осені.

У зв’язку з проведенням ремонтних робіт рух транспорту на цій ділянці дороги буде частково ускладнено. Тому Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними! Дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, не перевищуйте швидкість в місцях проведення дорожніх робіт та звертайте увагу на дорожні знаки!

Прес-служба САД у Черкаській області