Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » У Черкаській області проїзд автошляхами забезпечено

У Черкаській області проїзд автошляхами забезпечено

Станом на 21 грудня проїзд автодорогами Черкащини забезпечено у повному обсязі

На автомобільній дорозі державного значення М-05 Київ-Одеса станом на вечір 20 грудня повністю забезпечено рух автомобільного транспорту та знято обмеження у русі.

Надзвичайна ситуація була спричинена різкою зміною погодних умов в період з 17 по 19 грудня та тривалим обмеженням руху великовагового автотранспорту в м. Київ. Для розчищення проїжджої частини автомобільної дороги М-05 Київ-Одеса на ділянці км 162 – км 142 (лівий проїзд) було задіяно техніку ДП "Черкаський Облавтодор" . Зокрема, для ліквідації наслідків негоди було задіяно спецтехніку філії «Уманська ДЕД», філії «Жашківський РАД», філії «Маньківський РАД», філії «Манькіський РАД» ДП «Черкаський райавтодор» та ШРБУ-48. Було задіяно потужні автогрейдери та роторну снігоприбиральну машину. На автодорозі М-05 Київ-Одеса висипали понад 350 тонн протиожеледних матеріалалів та 8 тонн технічної солі. Наразі дорожнє покриття повністю звільнене від снігу та ліквідовано ожеледицю, проїзд забезпечено.

Вночі 21 грудня на автомобільних дорогах як державного, так і місцевого значення проводилися роботи із очистки та обробки дорожнього покриття протиожеледними матеріалами, яких було використано майже 1500 т. На автодорогах Черкащини працювало 116 одиниць спецтехніки.

21 грудня роботи з ліквідації ожеледиці та очищення автодоріг Черкащини продовжуються. Наразі проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування забезпечено.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи снігоприбиральної техніки, водії транспортних засобів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Краще запобігати виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Прес-служба САД у Черкаській області