Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » У Черкасах на семінарі дорожньої техніки продемонстрували нові технології ремонту автодоріг

У Черкасах на семінарі дорожньої техніки продемонстрували нові технології ремонту автодоріг

У Черкасах ТОВ «Цеппелін Україна» 27 квітня провела демонстраційно-практичний семінар дорожньої техніки щодо відновлення дорожнього полотна за допомогою нових технологій на ділянці автомобільної дороги Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук км 79+200 – км 79+500.

Під час цього семінару було продемонстровано нові технології у фрезеруванні існуючого асфальтобетонного покриття, регенерації дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг» та укладання шару асфальтобетонного покриття за допомогою сучасної техніки компанії Caterpillar.

Під час семінару було проведено відновлення частину автодороги Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук біля Черкас з дотриманням усіх нормативних показників.

Участь у семінарі взяли представники Служби автомобільних доріг у Черкаській області, ДП «Черкаський облавтодор», керівники та представники будівельних компаній області.

Для довідки: Холодний ресайклінг - процес ремонту і часткової заміни асфальтового покриття автомобільних доріг шляхом зняття або зачищення пошкоджених частин дорожнього покриття механічної переробки та заміни старого дорожнього покриття із додаванням додаткових сумішей для відновлення його властивостей.

Машини для ресайклінгу були розроблені кілька років тому шляхом модернізації дорожніх фрез та машин для стабілізації ґрунту. Даний метод дозволяє проводити роботи у 3-5 разів швидше порівняно з традиційними методами стабілізації ґрунтів.

Прес-служба САД у Черкаській області