Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Шановні учасники дорожнього руху, черкащани!

Шановні учасники дорожнього руху, черкащани!

Служба автомобільних доріг у Черкаській області щиро вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням. Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а Новий - 2018 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Цього року на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрядними організаціями в області відремонтовано поточним середнім ремонтом 55 км доріг державного значення загального користування та 29 км доріг місцевого значення загального користування.

За рахунок митних коштів виконано поточний середній ремонт автодоріг загального користування державного та місцевого значення протяжністю 59,3 км.

Для безпечних умов руху дорогами області поновлено 663 км дорожньої горизонтальної розмітки, встановлено та замінено 1502 шт. дорожніх знаків, відремонтовано 16,2 км бар’єрного огородження, замінено 10,7 км тросового та бар’єрного огородження.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області вдячна всім небайдужим громадянам, які вболівають за розвиток та відновлення транспортної інфраструктури області. Роботи на автодорогах Черкаського краю продовжуватимуться і у 2018 році.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для розбудови та оновлення транспортної інфраструктури Черкащини. Ці незручності тимчасові, але безпека на наших автошляхах важливіша!!!

Бажаємо вам щасливих безпечних подорожей у Новому 2018році!

Щасливого Нового року та Різдва Христового!

З повагою, колектив Служби автомобільних доріг у Черкаській області