Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Питання ремонту доріг обговорили на Чорнобаївщині

Питання ремонту доріг обговорили на Чорнобаївщині

в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко та директор ДП «Черкаський облавтодор» Олександр Северин. Про ремонт дороги державного значення Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни та контроль вантажних перевезень говорили на Чорнобаївщині. Сюди 16 березня з робочим візитом завітав заступник голови Черкасбкої ОДА Костянтин Омаргалієв.

План спільних дій для вирішення цього питання напрацьовували під час зустрічі заступника очільника області з районним керівництвом. Також участь в обговоренні взяли в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко та директор ДП «Черкаський облавтодор» Олександр Северин. Тутешні жителі занепокоєні станом доріг в районі й кажуть, що такі значні руйнування дорожнього покриття спричинені рухом перевантажених великоваговиків.

d1fe71d1e9844ce1ba874e78275b75ed

– На сьогоднішні в Черкаській області діє лише один пересувний комплекс для зважування великовагового транспорту, – зазначив Костянтин Омаргалієв. – Але цього недостатньо для стовідсоткового контролю за великоваговиками. Тож ми плануємо придбати габаритно-ваговий комплекс для зважування, який буде розміщено на Золотоніському кільці

59c5c39d438b824dc2ff7dc924e1de3c

Натомість в.о. начальника САД області Владислав Демиденко запевнив, що на найпроблемніших ділянках дороги ремонтні роботи розпочнуться до кінця місяця.

Прес-служба Черкаської облдержадміністрації