Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Продовжуються ремонтні роботи на автошляху М-12 в Уманському та Христинівському районах

Продовжуються ремонтні роботи на автошляху М-12 в Уманському та Христинівському районах

В Уманському та Христинівському районах на автодорозі загального користування державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка тривають роботи з поточного середнього ремонту.

На ділянці автодороги км 513+515 - км 519+425 наразі проводяться роботи із укріплення узбіччя та благоустрою узбіччя. На цій ділянці (км 513+600) закінчено роботи із влаштування спеціального майданчика для розміщення габаритно-вагового комплексу, який контролюватиме вагу вантажівок для збереження дорожнього покриття від передчасних руйнувань.

На ділянці автодороги км 525+000 – км 531+100 проводяться роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття (ЩМА-20).

На ділянці км 540+800 – км 543+396 виконуються роботи з регенерації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг».

На майже всій протяжності автодороги М-12, від Умані до кордону Вінницької області, де виконувався поточний середній ремонт, проводяться роботи із влаштування штучного автономного освітлення на зупинкових майданчиках.

Постійний технічний нагляд за проведенням робіт здійснюється спеціалістами Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Частина автодороги державного значення М-12 Стрий–Тернопіль–Кропивницький–Знамʼянка в області є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway», який поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. Протяжність автомобільної дороги М-12 у рамках транснаціонального транспортного коридору «GO Highway» у межах Черкаської області складає 37 км.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Служба автодоріг області закликає водіїв - будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки та дбайте про власну безпеку та безпеку інших. Адже на автошляхах працюють люди!

Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Прес-служба САД у Черкаській області