Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Продовжується ремонт автодороги М-05 Київ-Одеса

Продовжується ремонт автодороги М-05 Київ-Одеса

У Черкаській області на автодорозі загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, продовжуються роботи із ремонту силами 8 філій ДП «Черкаський облавтодор» та інших підрядних організацій. Ремонт дорожнього покриття виконується кількома методами залежно від виду деформацій: ямковим ремонтом, влаштуванням вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття та струменевим методом.

Також виконуються роботи укріплення узбіч, ремонт бар’єрного огородження та фарбування автопавільйонів. Також в рамках експлуатаційного утримання доріг в Черкаській області на автомобільній дорозі М-05 Київ-Одеса виконуються роботи з прибирання сміття на узбіччі та вирубка порослі.

Ремонтні роботи розпочато 2 квітня. Станом на ранок 13 квітня ямковим ремонтом, шляхом влаштування вирівнюючого покриття та струменевим методом вже відремонтовано понад 62,2 тис. кв. м дорожнього покриття на автодорозі Київ-Одеса у межах Черкаської області.

На ремонт дороги М-05 Київ-Одеса гарячу асфальтобетонну суміш випускають чотири асфальтобетонні заводи.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт. А також закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, дотримуватися правил дорожнього руху, не перевищувати допустиму швидкість і не виконувати ризикованих маневрів. Будьте уважні та обережні.

Прес-служба САД у Черкаській області