Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Плани Служби автодоріг області щодо виконання робіт у 2018 році на автодорозі Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук

Плани Служби автодоріг області щодо виконання робіт у 2018 році на автодорозі Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук

Про поточний середній ремонт на ділянці км 45+800 – км 52+800 автодороги Р-10 у селі Мошни

 

У селі Мошни Черкаського району Черкаської області на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 – км 52+800, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрядною організацією ТОВ «Главшляхбуд» у липні розпочнуться роботи з поточного середнього ремонту.

Минулого тижня Службою автомобільних доріг у Черкаській області було укладено договір з ТОВ «Главшляхбуд» про проведення поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 - км 52+800. ТОВ «Главшляхбуд» перемогло у тендері, надавши найбільш привабливу цінову пропозицію, що проводився у системі державних закупівель «ProZorro».

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області було розроблено проектно-кошторисну документацію на виконання робіт з поточного середнього ремонту відрізку автодороги загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 – км 52+800 у селі Мошни Черкаського району. Спеціалісти ДП «ДерждорНДІ імені М.П. Шульгіна» та Черкаського ВКП «Укрдіпродор» провели обстеження цієї ділянки дороги та надали рекомендації щодо її ремонту.

Відповідно до обсягів фінансування, передбаченого внесеними змінами до розпорядження Кабінету Міністрів України №78-р від 17.01.2018 р., на проведення ремонтних робіт на даний час виділено фінансування з Державного бюджету у розмірі 57 млн грн. У разі продовження фінансування поточного середнього ремонту зазначеної ділянки автодороги Р-10 з Державного бюджету або з інших джерел, ремонтні роботи продовжаться та будуть виконані у повному обсязі.

Ремонтні роботи на автодорозі розпочнуться від в’їзду у село зі сторони Канева. Відповідно до укладеного договору з підрядною організацією ТОВ «Главшляхбуд», у рамках поточного середнього ремонту автодороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 45+800 – км 52+800 буде проведено комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування тротуарів, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, влаштування дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження та інше.

Наразі керівництвом Служби автомобільних доріг у Черкаській області проведено нараду з ТОВ «Главшляхбуд», на якій було поставлено завдання щодо проведення підрядною організацією якісного ремонту автодороги за час, обумовлений графіком виконання робіт та договором. Розроблено та затверджено графік виконання робіт у межах доведеного фінансування.

Згідно з укладеним договором, підрядник ТОВ «Главшляхбуд» гарантуватиме якість та експлуатацію нового покриття з асфальтобетонних сумішей впродовж 10 років. У разі виявлення впродовж гарантійного терміну експлуатації об’єкта вад, відповідальність за які несе підрядник, він зобов’язаний усунути виявлені недоліки за власний рахунок. Постійний технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюватимуть спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Дорожнє покриття по всій протяжності автодороги Р-10 цієї весни опинилося у неналежному стані через багато факторів, які не залежать від дорожників. Зокрема, через недостатність фінансування з Держбюджету, порушення міжремонтних термінів покриття автодороги. До того ж, інтенсивний рух великовагового транспорту та понаднормове завантаження вантажівок, що їздять цим маршрутом, також сприяли передчасному руйнуванню автодороги.

 

Про поточний середній ремонт мостів через річки Рось та Росава на автодорозі Р-10

 

Службою автомобільних доріг у Черкаській області проведено два тендери на поточний середній ремонт двох мостів через річку Рось на км 23+852 та мосту через річку Росава на км 19+974 автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук.

Цього року фахівці державного підприємства «Укрдіпродор» провели обстеження цих мостів. Під час обстеження було виявлено ряд недоліків та дефектів, які потребують їх негайного усунення.

Зокрема, за результатами обстеження мосту через річку Росава було встановлено, що окремі елементи прогонових будов і опор мають ряд дефектів, які знижують експлуатаційні якості і довговічність споруди. Є дефекти, що потребують негайного усунення, такі як руйнування балок прогонової споруди, руйнування бетону стояків, оголення та корозія арматури,. Проїзна частина, тротуар, огородження та гідроізоляція мосту знаходяться у незадовільному стані через несвоєчасне усунення пошкоджень та ремонту конструкцій, зруйновано деформаційні шви.

За результатами обстеження мосту через річку Рось також було встановлено ряд серйозних дефектів. Окремі елементи прогонових будов і опор мають ряд дефектів, які знижують експлуатаційні якості і довговічність споруди. Зокрема, зафіксовано пролом плит в тротуарних блоках, частково зруйноване асфальтобетонне покриття тротуарів. Прогонові споруди мосту, проїзна частина, тротуари та огородження знаходяться у незадовільному стані та потребують ремонту.

 

На даний час відбувається процедура підписання договору із переможцем тендерної процедури на виконання поточного середнього ремонту мосту через річку Рось на км 23+852 автодороги Р-10. Проведення поточного середнього ремонту мосту через річку Рось фінансуватиметься за рахунок коштів митного експерименту. А коштів на ремонт мосту через річку Росава у державному бюджеті на даний час не передбачено.

Під час ремонтних робіт на мостах буде влаштоване нове асфальтобетонне покриття проїзної частини, відремонтовано опори, прогонові споруди, замінено балки, влаштовано тротуари та нанесено дорожню розмітку. Роботи із поточного середнього ремонту мостів завершаться до кінця цього року.

 

Про поточний середній ремонт на ділянці км 77+000 – км 79+100 автодороги Р-10

 

У липні буде оголошено процедуру відкритих торгів у системі державних закупівель «ProZorro» на виконання робіт з поточного середнього ремонту ділянки автодороги Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 77+000 – км 79+100 у Черкаському районі що поблизу біля села Геронимівка.

Технічною радою ДП Державного дорожнього науково-дослідного інституту імені М.П.Шульгіна» 9 липня 2018 року було прийнято технічне рішення щодо конструкції дорожнього одягу та його підсилення на даній ділянці дороги.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області державним підприємством «Укрдіпродор» розробляється проектно-кошторисна документація щодо проведення поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 77+000 – км 79+100.

Начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко 11 липня взяв участь у засіданні Комітету з питань бюджету Верховної Ради України, на якому розглядалася пропозиція Черкаської облдержадміністрації щодо розподілу додаткових фінансових надходжень, отриманих від митного експерименту. Згідно з рішенням Комітету з питань бюджету Верховної Ради України, ці додаткові кошти буде спрямовано на фінансування поточного середнього ремонту ділянки км 77+000 – км 79+100 автодороги Р-10.

Прес-служба САД у Черкаській області