Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Під час снігопаду дорожники Черкащини забезпечили проїзд автодорогами державного значення

Під час снігопаду дорожники Черкащини забезпечили проїзд автодорогами державного значення

На території Черкаської області з ночі 30 листопада розпочалися опади у вигляді снігу. З початком снігопаду на автодороги області виїхала снігоприбиральна техніка.

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології, атмосферні фронти південного циклону сьогодні вночі принесли опади на Черкащину. Випало від 8 см до 20 см, у Звенигородці -17 мм снігу, що відповідає 53-113% декадноі норми.

Оперативно розпочалися роботи із забезпечення безпечного проїзду автодорогами області загального користування державного значення. Загалом для забезпечення проїзду та ліквідації зимової слизькості були задіяні всі районні філії ДП «Черкаський облавтодор», на автодорогах області працювало більше 110 одиниць техніки та механізмів, які очищали від снігу проїзну частину доріг та обробляли покриття протиожеледними матеріалами. За добу на обробку покриття використано понад 50 тонн піщано-соляної суміші. Особлива увага приділяється автошляхам міжнародного значення - М-05 Київ-Одеса та М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка.

 

  

Станом на ранок 1 грудня у Черкаській області забезпечено проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення. Роботи з ліквідації ожеледиці та очищення автодоріг від снігу продовжуються. Вся техніка працює у цілодобовому режимі зимового експлуатаційного утримання автошляхів. Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою 12 камер спостереження.

У разі ускладнень дорожнього руху автомобільними дорогами державного значення, на дороги готові вийти понад 100 одиниць спецтехніки.

Вдень 1 грудня по області спостерігатиметься помірний сніг. Впродовж сьогоднішнього дня йтиме помірний сніг, інтенсивність опадів зменшуватиметься до кінця дня.

 

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв без нагальної проблеми утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи снігоприбиральної техніки та не створювати заторів на автодорогах.

 

Водії, будьте обачними та обережними, вирушаючи в дорогу за таких погодних умов. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, обирайте помірну швидкість, дотримуйтесь безпечної дистанції. А також враховуйте особливості та стан транспортного засобу і дорожнього покриття, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

Краще запобігати виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Прес-служба САД у Черкаській області