Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Офіційне звернення Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області

Офіційне звернення Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області

26 липня цього року в будівлю «Укравтодору» намагалися проникнути агресивно налаштовані невідомі особи. «І питаюся, навіщо починати з особистих мені погроз і, таким чином, окремим представникам громадськості Черкаської області обговорити стан та хід ремонтів в області. А тим паче, кадрові питання». Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» написав тимчасово виконуючий обов'язки голови Державного агентства автомобільних доріг України Євген Барах.

Я, Яценко Юрій Анатолійович, голова Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області, щодо вищезазначеного хочу звернутись до громадськості та засобів масової інформації Черкащини та запевняю:

«До подій, які відбулися 26 липня цього року в «Укравтодорі» Громадська рада при Службі не має ніякого відношення. Один із учасників цих дій, а саме Завальнюк Віктор Павлович насправді є членом Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області. Завальнюк В.П. намагався підбурювати інших членів ради взяти участь у зазначених подіях, проте його вчинок не був одобрений колективом. Він неодноразово виступав і діяв усупереч рішенням і позиції Громадської ради. За таких обставин, на мою думку, діяльність Завальнюка стосовно Громадської ради, інакше як підривною назвати не можна.

Більш того, як вияснилось, зазначена особа поширює неправдиву інформацію, чим псує репутацію Громадської ради та її членів, усіляко саботуючи діяльність ради. Виходячи з цього, складається враження, що у діях Завальнюка В.П. вбачається лише його особистий інтерес.

У найближчий час на засіданні Громадської ради при Службі автомобільних доріг у Черкаській області буде розглянуте питання щодо діяльності Завальнюка Віктора Павловича у складі ради».

 

Юрій Яценко, голова Громадської ради

при Службі автомобільних доріг у Черкаській області