Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Очільник області скоординував дії служб на час ремонту мосту

Очільник області скоординував дії служб на час ремонту мосту

Максимальні темпи робіт мають бути в підрядників, що ремонтуватимуть черкаський міст і дамбу. На цьому наголосив очільник області Юрій Ткаченко на нараді в ОДА, 17 червня, в суботу. У ній узяли участь керівники районів та міст, а також начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, керівники відповідних служб, правоохоронних органів та ін.

Уже з понеділка, 19 червня, стартують ремонтні роботи. Проїзним міст буде лише у визначені «вікна»: з 6.00 до 9.00 і з 16.00 до 19.00. У цей час дозволений рух для рейсових автобусів, спеціального транспорту, а також для приватного (до 5 тонн). Курсуватимуть дизельні потяги.

– Наше завдання – мінімізувати навантаження на міст, – зауважив голова Черкаської ОДА. – Цього вимагає технологія. За даними моніторингової групи, за годину там зараз проїжджає більше півсотні фур. Тому й запроваджуємо жорсткі обмеження. Поки роботи дозволятимуть, то буде можливий проїзд приватного транспорту. Про всі обмеження інформуватимемо завчасно. Окремий режим для «швидких» та інших екстрених випадків. Я звернувся до Служби автодоріг області, щоби спільно з підрядниками розробили графік робіт із максимальним темпом, у кілька змін, а також передбачили встановлення веб-камер. Це – стратегічний і пріоритетний об’єкт.

Окрім того, на нараді обговорили особливості сполучення та схеми об’їздів на час ремонту. Як наголосив Юрій Ткаченко, місцеві владці мають мобілізувати всі сили й оперативно реагувати на будь-яку ситуацію.

Прес-служба Черкаської ОДА