Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На мосту через річку Рось в Канівському районі на автодорозі Р-10 завершуються роботи із поточного середнього ремонту

На мосту через річку Рось в Канівському районі на автодорозі Р-10 завершуються роботи із поточного середнього ремонту

В Канівському районі на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на мосту через річку Рось на ділянці км 23+852 завершуються роботи із поточного середнього ремонту, які проводяться на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області,

Вчора на лівій стороні мосту завершилися роботи із влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного покриття. Відтепер рух автотранспорту по мосту здійснюється у звичайному режимі без обмежень.

  

Наразі на мосту продовжуються роботи із влаштування мостового металевого оцинкованого бар’єрного і перильного огороджень, а також ведуться підготовчі роботи до влаштування дорожньої розмітки.

 

Постійний технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Під час поточного середнього ремонту мосту через річку Рось на автодорозі Р-10 влаштоване нове асфальтобетонне покриття проїзної частини, водовідведення, тротуар, нове бар’єрне та перильне огородження, відремонтовано опори, прогонові споруди, замінено балки, влаштовано тротуари та нанесено дорожню розмітку. Також влаштовано нове асфальтобетонне покриття на підходах до шляхопроводу, буде встановлено нові дорожні знаки. Роботи із поточного середнього ремонту мосту завершаться цього року. Проведення поточного середнього ремонту мосту через річку Рось фінансується за рахунок коштів митного експерименту.

 

Шановні водії

Служба автодоріг області закликає водіїв - будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки.

Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Прес-служба САД у Черкаській області