Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На мосту через річку Рось в Канівському районі на автодорозі Р-10 тривають роботи з поточного середнього ремонту

На мосту через річку Рось в Канівському районі на автодорозі Р-10 тривають роботи з поточного середнього ремонту

В Канівському районі на автомобільній дорозі загального користування державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 23+852, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, тривають роботи із поточного середнього ремонту мосту через річку Рось.

Підрядною організацією завершено влаштування гідроізоляції, водовідвідних воронок з мосту та залізобетонної монолітної плити на правому проїзді мосту. Також завершено влаштування тротуарних блоків, роботи із влаштування захисного шару антикорозійного покриття на залізних конструкціях мосту. Завершуються роботи із підготовки до фарбування прогонових будов та споруд.

Сьогодні розпочалися роботи із влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на правому проїзді. По завершенню робіт на правій стороні мосту, роботи розпочнуться на його лівій стороні.

Ремонтні роботи з поточного середнього ремонту проводяться на правій стороні мосту через річку Рось, яку огороджено бетонними блоками для захисту працівників від наїзду автотранспорту. Рух автотранспорту на мосту не перекривався і зараз проводиться по лівому проїзду через міст.

Постійний технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

 

Шановні водії

Звертаємо вашу увагу на те, що на час поточного середнього ремонту мосту через річку Рось на ділянці км 23+852, рух автомобілів буде ускладнено.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області рекомендує водіям заздалегідь планувати свій маршрут, враховуючи дану інформацію, та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт.

Служба автодоріг області закликає водіїв - будьте пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху, звертайте увагу на попереджувальні знаки.

Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Прес-служба САД у Черкаській області