Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На мосту через Дніпро замінили першу зруйновану плиту

На мосту через Дніпро замінили першу зруйновану плиту

На мосту через річку Дніпро на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 23+068 15 липня було замінено першу зруйновану залізобетонну плиту.

Вже завтра, 18 липня, буде замінено ще дві пошкоджені залізобетонні плити на прогонових конструкція мосту. На мосту продовжуються роботи з розбирання захисного шару мостових плит, чищення бетонних конструкцій мосту від будівельного сміття та їхнє знепилення. Закінчено роботи з демонтажу старого бар’єрного та решітчастого огороджень зі сторони залізничного полотна, демонтоване огородження майже повністю вивезено з робочої зони. Ремонтні роботи на мосту тривають цілодобові.

Сьогодні під головуванням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка було проведено селекторну нарада з керівництвом ТОВ « Шляхове будівництво «Альтком», на якій розглядалося питання ремонту мосту. Основна вимога до підрядної організації - пришвидшення термінів ремонту та нарощування темпів будівельних робіт. Вже 19 липня на рахунок підрядного підприємства буде перераховано аванс. Тож на представники підприємства обіцяють увійти в робочий графік після появи коштів. Графіки закупки матеріалів і збільшення кількості працюючих на виконанні будівельних робіт відповідно до проекту представники підприємства обіцяють оприлюднити вже цього тижня.

На дамбі на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 12+300 - 23+062 підрядною організацією ТОВ «Трансстроймеханізація» проводяться подальші роботи з холодного фрезерування старого асфальтобетонного покриття та влаштування вирівнюючого шару. Також розпочато роботи з влаштування шару покриття із ЩМА-20. Разом з тим, на дамбі розпочалися роботи з демонтажу старого бар’єрного та тросового огородження. Замість нього буде встановлено металеве оцинковане огородження з обох боків автодороги.

Нагадуємо, що для забезпечення технології виконання робіт, автомобільного сполучення та роботи технологічного транспорту, розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн та рейсових автобусів на період ремонту мосту.

Рух по мосту для вищевказаних транспортних засобів буде здійснюватися у спеціально відведений час:

  • з 6.00 год. до 9.00 год.,
  • з 16.00 год. до 19.00 год.

Для зручності водіїв на автомобільних дорогах Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Р-09 Миронівка-Канів-Софіївка, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук та на кільцевих розв’язках встановленні інформаційні стенди про проведення ремонтних робіт на ділянці дороги із зазначенням схеми об’їзду.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для розбудови та оновлення транспортної інфраструктури Черкащини.

Так, це незручності. Але вони тимчасові. Безпека важливіша!!!

Бажаємо щасливих безпечних подорожей!

Прес-служба САД у Черкаській області