Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На мосту через Дніпро розпочалися роботи із влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття

На мосту через Дніпро розпочалися роботи із влаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття

На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 біля Черкас будівельники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» 27 вересня розпочали роботи із влаштування нижнього (вирівнюючого) шару асфальтобетонного покриття.

Наразі вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття влаштовано на підході до мосту на перехідній плиті зі сторони Черкас. 28 вересня роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття продовжилися на підході до мосту на перехідній плиті зі сторони Золотоноші.

Працівники підрядної організації ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ» проводять роботи із нанесення шару гідроізоляції на нову монолітну бетонну плиту. По завершенню нанесення шару гідроізоляції, розпочнуться роботи із укладання асфальтобетонної суміші на правому проїзді на монолітну плиту.

На мосту також завершено встановлення всіх металевих оцинкованих воронок у водовідвідні труби для відведення опадів з проїжджої частини мосту. Закінчено роботи з укладання нового бордюрного каменю та деформаційних швів на правій стороні мосту. Завершується розбирання бордюрного каменю, завершено очищення тротуару від старого асфальтобетонного покриття з лівої сторони мосту.

Також продовжуються роботи з піскоструменевого очищення металевих поверхонь ферми мосту від старої фарби та іржі. Проводиться ґрунтування металевих елементів прогонових будов ґрунтом, що наповнений цинком, для їх захисту від корозії.

Всі роботи з ремонту проїжджої частини на мосту через Дніпро, за сприятливих погодних умовах, планується завершити до кінця листопада.

Як повідомлялося, для забезпечення технології виконання робіт, автомобільного сполучення та роботи технологічного транспорту, розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн та рейсових автобусів на період ремонту мосту.

Рух по мосту для вищевказаних транспортних засобів буде здійснюватися у спеціально відведений час:

- з 6.00 год. до 9.00 год.,

- з 16.00 год. до 19.00 год.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для розбудови та оновлення транспортної інфраструктури Черкащини. Так, це незручності. Але вони тимчасові. Безпека важливіша!!!

Бажаємо щасливих безпечних подорожей!

Прес-служба САД у Черкаській області