Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На Черкащині ситуація з проїздом автотранспорту залишається стабільною

На Черкащині ситуація з проїздом автотранспорту залишається стабільною

Станом на 15 годину 11 січня проїзд автодорогами державного значення Черкаської області забезпечено у повному обсязі, ускладнень чи обмежень у русі автотранспорту немає.

По області місцями сніжить. Підрядні підприємства на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області у посиленому цілодобовому режимі виконують роботи із забезпечення безпечного та безперешкодного проїзду автотранспорту. У ліквідації засніженості на автодорогах задіяно 60 одиниць спецтехніки і ще стільки ж, у разі потреби, готові виїхати на дороги.

Вся спецтехніка знаходиться у справному стані, область повністю забезпечена паливно-мастильними матеріалами та протиожеледною сумішшю. Техніка підрядних організацій та штаб Служби автодоріг області наразі працюють цілодобово.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду патрульними обстеженнями та за допомогою 12 камер відеоспостереження.

За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології, погода Черкащини зумовлена слабким впливом південного циклону, утримається хмарна погода. Часом випадатиме сніг та посилюватиметься вітер, можливі слабкі хуртовини. Найближча ніч очікується зі значним морозом -9…-11º, а завтра вдень намітиться тенденція до «потепління», мороз послабиться до -2…-4º.

У неділю до керування погодою приєднається північний циклон, потепління дещо посилиться до 0..+1º, тож на дорогах місцями зберігатиметься ожеледиця. Суттєвих опадів очікувати не варто. Переважатиме посилений вітер південно-західного напрямку.

За повідомленням САД у Кіровоградській області, станом на 14:00 11 січня введено обмеження руху транспорту по автомобільних дорогах державного значення: М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине, М-13 Кропивницький-Платонове, Н-23 Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя, Н-14 Олександрівка–Кропивницький-Миколаїв. З 15.00 11 січня вводиться обмеження руху всіх видів транспорту. Про зняття обмежень буде повідомлено додатково.

 

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи снігоприбиральної техніки та не створювати заторів на автодорогах.

 

Водії, будьте обережними!

У разі необхідності поїздок, Служба автодоріг області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, рухаючись автодорогами за таких погодних умов, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, а також враховувати особливості та стан транспортного засобу, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

Прес-служба САД у Черкаській області