Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На Черкащині на автодорогах державного значення області на свята працювало більше 60 одиниць спецтехніки

На Черкащині на автодорогах державного значення області на свята працювало більше 60 одиниць спецтехніки

У період з 5 по 7 січня для забезпечення проїзду та ліквідації зимової слизькості автомобільними дорогами державного значення Черкаської області щодоби цілодобово працювало більше 60 одиниць спецтехніки та більше ста працівників районних філій ДП «Черкаський облавтодор». За цей період було використано понад 1700 тонн піщано-соляної суміші. Рух автодорогами державного значення (міжнародними, національними, регіональними) забезпечено.

   

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду патрульними обстеженнями та за допомогою 12 камер відеоспостереження.

   

 

За даними Черкаського обласного центру з гідрометеорології, висота снігового покриву на сьогодні в Черкаській області становить 13-39 см, що у 2-3 рази вище норми. Запаси води у снігу 24 мм (Умань) - 98 мм (Золотоноша), що теж у 3-4 рази перевищує норму.

10-11 січня очікується вихід активного циклону з Балкан, тому на Черкащині можливі снігопади та хуртовини, на фоні коливання температури +1..-3º.

 

Водії, будьте обережними!

Служба автодоріг області рекомендує водіїв перенести подорож на світлу пору доби, бути уважними та обережними за кермом, рухаючись автодорогами за таких погодних умов, обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами. А також враховувати особливості та стан транспортного засобу і дорожнього покриття, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

   

 

Прес-служба САД у Черкаській області