Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На автошляхах Черкащини проводять аварійний ямковий ремонт

На автошляхах Черкащини проводять аварійний ямковий ремонт

Максимально використовуючи сприятливі погодні умови, дорожники проводять аварійний ямковий ремонт для покращення стану дорожнього покриття на автомобільних дорогах державного значення, які проходять територією Черкаської області.

Роботи із забезпечення проїзду виконуються на автодорогах державного значення М-05 Київ-Одеса, Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь та Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань. Роботи проводять працівники філій ДП «Черкаський облавтодор» та інших підрядних організацій у Маньківському, Золотоніському та Смілянському районах.

Аварійний ямковий ремонт виконується за допомогою холодної асфальтобетонної суміші. Її можна використовувати навіть при мінусових температурах.

Роботи з ліквідації аварійної ямковості проводяться на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Насамперед ямковий ремонт проводиться на найбільш проблемних ділянках, які найбільше загрожують безпеці дорожнього руху.

Ремонтні роботи покриття проводяться із використанням заздалегідь заготовлених холодних асфальтобетонних сумішей та інших бітумно-мінеральних сумішей. Завдяки відповідним чином підібраному складу, ці суміші дозволяють проводити ямковий ремонт при мінусових температурах або у вологу погоду. За якістю матеріалів слідкують працівники Лабораторії з контролю якості виробництва Служби автодоріг, а за якістю виконаних робіт – спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автодоріг області.

В умовах зими аварійний ямковий ремонт дозволяє захистити асфальтобетонне покриття від негативного впливу природних факторів та забезпечити безпечний рух автотранспорту.

Якщо дозволятимуть погодні умови, аварійні роботи з ліквідації деформацій дорожнього покриття на автодорогах державного значення триватимуть і надалі.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Черкаській області