Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На автошляхах Черкащини тривають роботи із водовідведення

На автошляхах Черкащини тривають роботи із водовідведення

На автодорогах державного значення Черкаської області продовжуються роботи із водовідведення та з ліквідації зимової слизькості на дорогах.

У зв’язку зі значним потеплінням та таненням снігового покриву, тривають роботи із водовідведення з поверхні проїзної частини для уникнення перезволоження конструктивних елементів доріг. Роботи з водовідведення та очищенню від снігу проводяться також і на штучних спорудах (мостах та шляхопроводах) на автошляхах області.

Минулої доби та сьогодні вночі на ліквідації засніженості та слизькості на дорогах загального користування державного значення працювало 23 одиниці спецтехніки та механізмів підрядних організацій Служби автомобільних доріг у Черкаській області. За ніч на обробку дорожнього покриття використано понад 55 тонн піщано-соляної суміші.

Станом на ранок 31 січня у Черкаській області забезпечено проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення (міжнародного, національного та регіонального), без заторів та обмежень. Всі дорожні підрозділи працюють у посиленому цілодобовому режимі роботи, виконуються роботи з розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється їх обробка протиожеледними матеріалами, виконуються роботи з водовідведення. Також проводяться роботи із очищення від снігу узбіч, зупинок громадського транспорту, майданчиків для відстою транспортних засобів та влаштовуються дренажні канали для відведення вологи.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою 12 камер відеоспостереження.

 

За повідомлення Черкаського обласного гідрометцентру, в області висота снігового покрову становить 40-50 см, що у 4-5 разів вище норми. Запаси води у снігу найбільші за останні 30 років.

Водії, будьте обережними!

Служба автодоріг області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, рухаючись автодорогами за таких погодних умов, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, а також враховувати особливості та стан транспортного засобу, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

Будьте уважні та обережні в дорозі!

 

Прес-служба САД у Черкаській області