Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На автодорогах Черкащини минулого тижня відремонтували понад 11,6 тис. кв. м покриття

На автодорогах Черкащини минулого тижня відремонтували понад 11,6 тис. кв. м покриття

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення.

Філіями підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжуються роботи з ліквідації аварійної ямковості. Так, минулого тижня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на понад 4,8 тис. кв. м доріг загального користування державного та місцевого значення.

Окрім того, за було влаштовано понад 6,8 тис. кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах державного та місцевого значення.

На дорогах області щодня працює до 30 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів.

Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі за сприятливих погодних умов.

Роботи з ямкового ремонту проводилися практично у кожному районі Черкащини на автодорогах державного та місцевого значення.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із планування та благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, скошування трави, вирубка порослі, приведення до належного стану дорожніх знаків, фарбування елементів огородження, заміна стовпчиків, а також ремонт бар’єрного огородження.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Черкаській області