Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » На автодорогах Черкащини 20 квітня відремонтували понад 5.4 тис. кв. м покриття

На автодорогах Черкащини 20 квітня відремонтували понад 5.4 тис. кв. м покриття

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення.

Філіями підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» виконуються роботи з ямкового ремонту автодоріг. Так, 20 квітня районними філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт понад 1,3 тис. кв. м покриття доріг загального користування державного та місцевого значення.

 

Окрім того, було влаштовано 4167 кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорозі О240503 Гельмязів-Чопилки у Золотоніському районі.

На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригад. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів.

Роботи з ремонту дорожнього покриття проводяться з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі за сприятливих погодних умов.

Роботи з ямкового ремонту проводилися практично у кожному районі Черкащини на автодорогах М-05 Київ-Одеса, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Р-19 Фастів-Митниця-Обухів-Ржищів-Канів, Т-24-01 Городище-Шпола-Новоукраїнка-Бобринець-Устинівка, Т-24-02 Суботів-Медведівка-Кам’янка, Т-24-09 /М-03/-Драбів-Золотоноша та на двох дорогах місцевого значення у Корсунь-Шевченківському районі.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із планування і благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, а також ремонт бар’єрного огородження.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Черкаській області