Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Інформація щодо стану проїзду автодорогами державного значення на території Черкаської області на 30 листопада

Інформація щодо стану проїзду автодорогами державного значення на території Черкаської області на 30 листопада

Станом на ранок, 30 листопада проїзд на дорогах державного значення забезпечено. На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядні організації працювали в цілодобовому режимі.

Для оперативного забезпечення проїзду автодорогами державного значення на автодорогах області минулої доби та вночі 30 листопада працювало близько 20 одиниць техніки та механізмів. Для ліквідації зимової слизькості та забезпечення проїзду було використано понад 130 тонн піщано-соляної суміші. Дорожня спецтехніка продовжує працювати на автомобільних дорогах Черкаської області.

 

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи техніки, водії транспортних засобів мають забезпечити безперешкодний рух спецавтомобілів та не створювати заторів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Краще запобігати виникненням надзвичайних ситуацій. Будьте уважні та обережні.

Прес-служба САД у Черкаській області