Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан проїзду дорогами Черкаської області 6 березня

Інформація про стан проїзду дорогами Черкаської області 6 березня

Станом на ранок 6 березня обмежень у русі транспорту на території Черкаської області немає.

Температура повітря по області становить від -8 до -15 градусів за Цельсієм. Стан покриття автодоріг: сухе, місцями накат. Без опадів

Службою автомобільних доріг у Черкаській області наразі виконуються всі планові роботи з зимового утримання. Проводиться розчистка автодоріг та обробка протиожиледними матеріалами, яких за минулу добу було використано майже 300 тонн, на автомобільних дорогах державного значення працювало 62 одиниці дорожньої техніки філій ДП «Черкаський облавтодор».

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи спецтехніки водії транспортних засобів мають забезпечити її безперешкодний рух та не створювати заторів. Тож просимо ставитися з повагою до роботи працівників автодорожніх служб та надавати перевагу у русі спецтехніці, яка задіяна у ліквідації наслідків негоди.

Шановні водії! Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом: дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки. Служба автодоріг області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення робіт із зимового утримання автошляхів. Дякуємо Вам за розуміння!

Прес-служба САД у Черкаській області