Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан проїзду дорогами Черкаської області 13 березня

Інформація про стан проїзду дорогами Черкаської області 13 березня

Станом на ранок 13 березня обмежень у русі транспорту на території Черкаської області немає.

Температура повітря по області становить від +1 до +3 градусів тепла. Стан покриття автодоріг: мокре. Місцями невеликий дощ.

На автодорогах загального користування державного значення Черкаської області дорожники продовжують проводити роботи з експлуатаційного утримання автошляхів. Проводяться робота з розчищення узбіч, вирубки порослі. Також проводяться роботи з водовідведення з проїжджої частини доріг.

 

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи спецтехніки водії транспортних засобів мають забезпечити її безперешкодний рух та не створювати заторів. Тож просимо ставитися з повагою до роботи працівників автодорожніх служб та надавати перевагу у русі спецтехніці, яка задіяна у ліквідації наслідків негоди.

Шановні водії! Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом: дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки. Служба автодоріг області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення робіт із зимового утримання автошляхів. Дякуємо Вам за розуміння!

Прес-служба САД у Черкаській області