Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан проїзду дорогами Черкаської області 12 березня

Інформація про стан проїзду дорогами Черкаської області 12 березня

Станом на ранок 12 березня обмежень у русі транспорту на території Черкаської області немає.

Температура повітря по області становить від 0 до +3 градусів за Цельсієм. Стан покриття автодоріг: мокре. Місцями туман, без опадів.

Через перехід температури повітря від плюсової вдень до мінусової температурі вночі, на автодорогах Черкаської області виникала ожеледиця. Упродовж вихідних днів філії ДП «Черкаський облавтодор» цілодобово забезпечували проїзд дорогами державного значення Черкаської області у всіх районах області. Автодороги посипалися протиожеледними матеріалами та технічною сіллю, який з 8 по 12 березня було використано понад 1240 тонн. На автошляхах працювало більше 70 одиниць автотехніки та понад 100 дорожніх працівників.

Крім того, працюють машини, які прибирають снігові вали для розширення проїжджої частини, проводяться роботи із вирубки порослі та забезпеченню водовідведення з доріг під час танення снігу.

 

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи спецтехніки водії транспортних засобів мають забезпечити її безперешкодний рух та не створювати заторів. Тож просимо ставитися з повагою до роботи працівників автодорожніх служб та надавати перевагу у русі спецтехніці, яка задіяна у ліквідації наслідків негоди.

Шановні водії! Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом: дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режиму та не заважайте роботі спецтехніки. Служба автодоріг області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення робіт із зимового утримання автошляхів. Дякуємо Вам за розуміння!

Прес-служба САД у Черкаській області