Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Наприкінці тижня очікуються складні погодні умови

До уваги водіїв! Наприкінці тижня очікуються складні погодні умови

За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології, 17-19 березня із виходом нового циклону з півдня Західної Європи очікуються складні погодні умови: сильний дощ і мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу з різким поривчастим вітром та поступовим зниженням температури повітря.

Так, 17 березня на Черкащині очікується сильний дощ і мокрий сніг, налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця.

18 березня очікується сильний сніг - приріст снігового покриву становитиме 15-25 см, хуртовини; пориви вітру 15-20 м/с.

Впродовж 18-19 березня очікується зниження температури повітря вночі до -6…-14°С, вдень до -2…-9°С морозу.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2 (жовтий), також ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.

За попередніми розрахунками Черкаського обласного центру з гідрометеорології, поступове потепління на Черкащині прогнозується у третій декаді березня.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на час негоди та забезпечити безперешкодну роботу снігоприбиральної техніки.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути пильними та максимально уважними, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Черкаській області