Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » До уваги водіїв! Наприкінці тижня можлива різка зміна погоди

До уваги водіїв! Наприкінці тижня можлива різка зміна погоди

За повідомленням Українського Гідрометцентру, із 17 березня синоптики чекають на активізацію циклонічних процесів на Черкащині, які принесуть значні опади у вигляді дощу та снігу на фоні подальшого надходження холодного арктичного повітря. Із 18 до 21 березня морози посиляться вночі до -5..-10º, вдень до -3..-8.

У південних областях України очікується мокрий сніг та дощ; зниження температури вночі та вдень до -4..-10° морозу, у південних областях та на Закарпатті до 0..+6° тепла.

19-22 березня холодна погода, температура вночі -8..-15° вдень -2..-9°, на Закарпатті та у південних областях вночі -2..-9° морозу, вдень 0..+5° тепла. Без опадів, лише 19 березня невеликий сніг.

За попередніми розрахунками Черкаського обласного центру з гідрометеорології, поступове потепління на Черкащині прогнозується у третій декаді березня.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути пильними та максимально уважними, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Черкаській області