Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Час переходити на зимові шини!

Час переходити на зимові шини!

З погіршенням погодних умов, автівки на літніх шинах перетворюються на небезпечний і некерований вид транспорту. Служба автомобільних доріг у Черкаській області застерігає водіїв  від небезпеки та просить вчасно змінити літні шини на зимові.

Головним критерієм для сезонної зміни шин є температура повітря. Оптимальною для заміни літньої гуми на зимову є температура на рівні 5 градусів тепла. При цьому вас не повинно бентежити, що вдень повітря може прогрітися і до +10, адже нічні заморозки – нормальне явище для осені.

При цьому фахівці рекомендують міняти шини на літні, коли середньодобова температура перевалила позначку 5-7 градусів тепла.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області нагадує водіям, що літня й зимова гума мають зовсім різні характеристики зчеплення. Якщо їздити на літній гумі взимку, коли температура повітря опускається нижче +5-7 градусів, вона «дерев’яніє», втрачає свою ефективність та може призвести до некерованості автомобіля. Водночас, зимова шина має набагато краще зчеплення з дорогою.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв не ігнорувати правила безпеки та переходити на зимову гуму уже зараз, а не чекати першої ожеледі, заморозків та снігу.

Прес-служба САД у Черкаській області