Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » Аварійні роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах державного значення у Черкаській області 4-5 березня

Аварійні роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах державного значення у Черкаській області 4-5 березня

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядні організації продовжують працювати над ліквідацією ямковості на дорогах державного значення. Щодня працює від 10 до 15 бригад на основних дорогах загального користування державного значення.

Шановні водії, будь ласка, проїжджаючи повз бригади аварійного ремонту, будьте обережні та знижуйте швидкість.

 

4-5 березня було ліквідовано понад 600 квадратних метрів ямковості, роботи з ліквідації ямковості виконувались на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань та Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка.

 

Аварійний ямковий ремонт є тимчасовим заходом і проводиться для забезпечення безпечного руху автотранспорту дорогами загального користування державного значення та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування. Підрядні організації на дорогах Черкащини проводять роботи з аварійного ямкового ремонту холодним асфальтобетоном та методом просочення.

Роботи з аварійного ямкового ремонту проводяться на автошляхах, які не ремонтувались роками, а лише підтримувались у проїзному стані ямковим ремонтом. Покриття автодоріг, на яких проводився середній поточний ремонт у 2017-2018 роках, дефектів не має.

Із початку 2019 року підрядні організації Служби автодоріг області ліквідували понад 8100 кв. м ямковості.

Також продовжуються роботи по водовідведенню з поверхні проїзної частини для уникнення перезволоження конструктивних елементів доріг, з розчищення узбіч, очищення водопропускних та водовідвідних труб, вирубки порослі та приведення в належний стан автопавільйонів та зупинок громадського транспорту, прибирання сміття в межах смуги відводу.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить всіх учасників дорожнього руху з розумінням віднестись до ситуації, що склалась, бути уважними у місцях проведення аварійних дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Особливо закликаємо не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, та завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними. Просимо всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт. Обирайте безпечний швидкісний режим та не здійснюйте небезпечних маневрів, проїжджаючи ділянки доріг, вражені ямковістю.

Прес-служба САД у Черкаській області