Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » 4 грудня очікуються ускладнення погодних умов

4 грудня очікуються ускладнення погодних умов

До уваги водіїв!

За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології, внаслідок надходження тепла з півдня, 4 грудня у Черкасах та місцями по області очікується ускладнення погодних умов: ожеледь, туман 200-500 м, на дорогах ожеледиця. Температура вночі -3..+2 С, вдень 0..+5 С.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2 (жовтий), також ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв без нагальної проблеми утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи спецтехніки та не створювати заторів на автодорогах.

 

Водії, будьте обережними!

У разі необхідності поїздок, Служба автодоріг області закликає водіїв перенести подорож на світлу пору доби, бути уважними та обережними за кермом, рухаючись автодорогами за таких погодних умов, обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами. А також враховувати особливості та стан транспортного засобу і дорожнього покриття, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки.

 

Прес-служба САД у Черкаській області