Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » 29 грудня очікується погіршення погодних умов

29 грудня очікується погіршення погодних умов

До уваги водіїв!

За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології, вдень 29 грудня очікується туман, видимість на дорогах до 200-500 м, невелика ожеледь, на дорогах ожеледиця, що відповідає 2 рівню загрози «жовтий» та може призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць. Такі погодні умови ускладнюватимуть роботу автотранспорту, комунального господарства, підприємств енергетики.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи спецтехніки та не створювати заторів на автодорогах.

 

Водії, будьте обережними!

У разі необхідності поїздок, Служба автодоріг області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, рухаючись автодорогами за таких погодних умов, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, а також враховувати особливості та стан транспортного засобу, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

 

Прес-служба САД у Черкаській області