Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » 19 листопада – день пам’яті жертв ДТП

19 листопада – день пам’яті жертв ДТП

19 листопада – День пам'яті жертв ДТП. ООН своїм рішенням оголосила третю неділю листопада Всесвітнім днем пам'яті жертв дорожньо-транспортних пригод, метою якого є вшанування пам'яті жертв ДТП, удосконалення та впровадження нових заходів з покращення безпеки дорожнього руху.

Щороку на дорогах Черкащини відбуваються сотні автомобільних аварій та катастроф, в наслідок яких гинуть і травмуються не лише водії, пасажири, пішоходи, серед яких - діти.

Однією з основних причин скоєння ДТП є порушення правил дорожнього руху водіями та іншими учасниками дорожнього руху, порушення правил обгону з виїздом на зустрічну смугу та перевищення швидкості. Не гребують сідати за кермо водії на підпитку.

За підсумками січня – жовтня 2017 року, в області зафіксовано зменшення дорожньо-транспортних пригод на автомобільних дорогах загального користування Черкаської області. У період з січня по жовтень 2017 року на автомобільних дорогах загального користування Черкаського краю скоєно 528 ДТП, із них з потерпілими – 150. Як наслідок - 249 осіб травмовано та 47 осіб загинуло. Внаслідок ДТП страждають не лише автомобілісти, але й інші учасники дорожнього руху - пішоходи та велосипедисти.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області докладає чимало зусиль для покращення роботи з організації безпеки руху на автодорогах Черкащини. Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути пильними та дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Черкаській області