Служба автомобільних доріг
у Черкаській області

» Прес-центр » новини » 10 січня очікується погіршення погодних умов

10 січня очікується погіршення погодних умов

До уваги водіїв!

За повідомленням Черкаського обласного центру з гідрометеорології, вдень 10 січня прогнозується невеликий сніг, мокрий сніг, температура повітря -2...-4 С, що відповідає 0 рівню загрози (зелений) та може призвести незначних ускладнень руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

11 січня в Черкаській області очікуються пориви вітру 15-20 м/с, мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь, місцями значний мокрий сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 10-15 см). Ускладнення погодних умов відповідають першому (жовтому) рівню небезпечності, що ускладнить роботу енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на час негоди для надання можливості роботи снігоприбиральної техніки та не створювати заторів на автодорогах.

 

Водії, будьте обережними!

У разі необхідності поїздок, Служба автодоріг області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом, рухаючись автодорогами за таких погодних умов, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, а також враховувати особливості та стан транспортного засобу, уникати будь-яких ризикованих маневрів.

Під час роботи снігоприбиральної техніки, водії автомобілів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

 

Прес-служба САД у Черкаській області